Jan 31, 2009

מאוקינאווה באהבה

נתחיל מלהזכיר את השיטה החדשה - אנחנו לא שמים תמונות בפוסט, אלא מעלים אותן לכאן. פשוט תיכנסו ותראו. אנחנו מעדכנים את האלבומים באופן שוטף, כולל הוספת תמונות לאלבומים ישנים יותר, אז כדאי לבדוק גם אותם לפעמים...
דבר נוסף - אם אתם לא יודעים אם אנחנו מעדכנים או לא, ובגלל זה לא בודקים את הבלוג, אז פשוט אפשר להרשם לאר.אס.אס, או בתור "עוקבים" (פולוארס) לבלוג. אנחנו כותבים בעברית-אנגלית כי האנגלית מחרבשת את כל הסדר של המשפט. סורי, אנחנו יודעים שזה מעצבן.
עכשיו, באיחור אופנתי, נגיע לעניינים שלשמם התכנסנו כאן.
נתחיל בתקופה של חנוכה-כריסטמס-שנה חדשה...
אז מה היה לנו?
- חגגנו מסיבת חנוכה מוקדמת עם אחת משתי הקבוצות של האמריקאים היהודים בבסיס האמריקאי. כמו יהודים טובים, גם הם לא יכולים שלא ליצור ויכוחים, והם התחלקו לשתי קבוצות - אחת יותר שמרנית ואחת יותר משפחתית. החגיגה הזו הייתה עם הקבוצה המשפחתית יותר. סך הכל היה ממש נחמד - היו ילדים, סביבונים ולביבות. הייתה חברה נעימה כולל זוגות צעירים בסביבות גילנו מה שהפך את המסיבה לכיפית. שכחנו לצלם - מצטערים.
- מסיבת כריסטמס עם חברים שלנו מהאוניסברסיטה. נפגשנו בבית של אמילי (מהפיליפינים) אכלנו, קשקשנו ואכלנו גם עוגת כריסטמס (כנראה המצאה יפנית). לפני שהגענו החלטנו להביא חנוכייה ולתת שיעור קצת על חנוכה. זה התקבל בתשואות סוערות, או לפחות בהתעניינות. אחרי ששבענו הלכנו לקריוקי. היה כיף. היה נדמה לנו שצילמנו, אבל התמונות נעלמו לאנשהו... נבקש מאחד החברים.
- מסיבת חנוכה אצל הרב. זו הקבוצה השנייה של היהודים בבסיס האמריקאי. זה היה יותר שמרני - כולל הרצאה קטנה של הרב על חנוכה, הדלקת נרות וכמובן - סופגניות ולביבות (כולל אמ-אנ-אמס מסוג שלא הכרנו!!!). היה מעניין. גם קיבלנו גבינה לבנה במתנה - אין כזה בסופרים פה, רק בסופרים של הבסיסים. גם משם אין לנו תמונות... סליחה.
- משם רצנו ישר למסיבת כריסטמס נוספת. זה היה במעונות, קרוב לבית שלנו. היה נחמד, למרות שהיינו גמורים מעייפות. גם משם אין לנו תמונות, אבל! יש סרטון וידאו של קרלוס הארגנטינאי ששולח למשפחה שלו ברכה. זה נמצא כאן.
- נעבור מכאן למסיבות שנה חדשה. האמת שזה בעיקר דברים של הקרטה. או רק דברים של הקרטה.
הראשון היה מסיבת בו-נן-קאי. הרעיון הוא לשכוח את הדברים הרעים שקרו בשנה שעברה ולפתוח דף חדש לכבוד השנה הנכנסת. יפתח הלך לבד למסיבה כי זה היה יקר בטירוף. היה די נחמד, חוץ מזה שהיה יקר.
הדבר השני היה "אימון שנתיים" - התחלנו להתאמן ב-23:00 ב-31 בדצמבר, וסיימנו מתישהו ב-1 בינואר. האימון נגמר בסביבות אחת, אבל נשארנו שם ודיברנו, או ליתר דיוק הקשבנו לסיפורים של היגאונה סנסיי עד שלוש או משהו כזה. גם איריס הייתה שם, וצפתה באימון יחד עם ריוקו, אשתו של ברנט. משם דווקא יש תמונות שאתם יודעים איפה אפשר לראות. השתתפו שם גם זוג אנגלי, אבל הם לא באמת מעניינים.
ברמת העיקרון היפנים חוגגים שנה חדשה במקדשים, ורצינו לראות את זה, אבל כבר היה מאוחר כשסיימנו, אז וויתרנו.
חוצמזה, יפתח נהיה עסוק במיוחד כי הוא גילה שהוא צריך להגיש את עבודת המחקר שלו ב-17 בפברואר, ולא בשנה הבאה. אז כן, הוא מבזבז זמן בכתיבת פוסט עכשיו, במקום לכתוב את העבודה.
נקווה שנעדכן שוב בקרוב, יש לנו עוד סיפורים :)
אוהבים,
איריס ויפתח.

No comments: